✈️ Опуштен одмор во Јули и Август на Родос! 40% попуст на комплетен аранжман: 5 или 7 ноќевања со појадок или со појадок и вечера + авионски превоз за термин по избор во "Hotel Iris 3*" од Т.А. "Ибегалис"

РАСПРОДАДЕНО

✈️ Опуштен одмор во Јули и Август на Родос! 40% попуст на комплетен аранжман: 5 или 7 ноќевања со појадок или со појадок и вечера + авионски превоз за термин по избор во "Hotel Iris 3*" од Т.А. "Ибегалис"

Цена

24,812 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

41,354 ден.

Попуст

40%

Заштеда

16,542 ден.

 • ул. Спас Банџов 21А Охрид, Macedonia (Македонија), 6000

 • +389 46 202 929 ; +389 46 202 930 ; +389 71 325 292 ; +389 71 312 557 ; +389 70 870 026 viber

 • [email protected]

Добивате

Комплет аранжман за Родос во "Hotel Iris 3*" за пакет и термин за авионски превоз по избор (аранжманот се однесува по лице):

Денот на тргнување е по ваша желба од следните термини: 15/07,16/07, 22/07, 23/07, 19/08, 20/08, 26/08 или 27/08

 • 5 ноќевања со појадок (BB) + авион, цена 41 354 ден. (667 еур) 24 812 ден. (400 еур) 
 • 5 ноќевања со појадок и вечера (HB) + авион, цена 46 149 ден. (744 еур) 27 689 ден. (447 еур)
 • 7 ноќевања со појадок (BB) + авион, цена 48 546 ден. (783 еур) 29 128 ден. (470 еур)
 • 7 ноќевања со појадок и вечера (HB) + авион, цена 56 937 ден. (918 еур) 34 162 ден. (551 еур)
 • Авионски такси - цена 2542 ден. (41 еур)

- По купувaње на пакетот, по потреба може да извршите доплата за некоја од следните опции:

 • Прво дете за 5 BB, цена 11 867 ден. (191 еур) 7120 ден. (115 еур)
 • Прво дете за 5 HB, цена 14 264 ден. (230 еур) 8558 ден. (138 еур)
 • Прво дете за 7 BB, цена 11 867 ден. (191 еур) 7120 ден. (115 еур)
 • Прво дете за 7 HB, цена 12 586 ден. (203 еур) 7552 ден. (122 еур)
 • Второ дете за 5 BB, цена 31 765 ден. (512 еур) 19 059 ден. (308 еур)
 • Второ дете за 5 HB, цена 31 765 ден. (512 еур) 19 059 ден. (308 еур)
 • Второ дете за 7 BB, цена 35 361 ден. (570 еур) 21 216 ден. (342 еур)
 • Второ дете за 7 HB, цена 38 957 ден. (628 еур) 23 374 ден. (377 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.07.2016 до 26.08.2016
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Во цената е вклучен авионски превоз 
 • Пред купување на купонот задолжително јавете се во Т.А Ибегалис за да се информирате за слободни места
 • По купување на купонот контактирајте со Т.А. Ибегалис за потпишување на договор
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • Авионскиот превоз е од аеродромот во Солун, на релација Солун - Родос - Солун

Опис

Iris Hotel е модерен комплекс кој е одалечен 800 метри од центарот на Afandou. Гостите имаат лесен пристап до ресторани, барови и продавници. Рецепцијата е достапна 24/7/ Модерниот комплекс има на располагање базен со сончева тераса, детски базен и бар. Исто така достапни се за користење детско катче, соба за играње, билијард и ТВ. Секоја соба во хотелот има сопствена тераса со поглед на море, фрижидер и сопствен тоалет.

Точната локација на хотелот можете да ја видите на следниот ЛИНК

 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.