Есенска релаксација на чист воздух во Пониква! 46% попуст на изнајмување викендица за едно ноќевање со капацитет до 6 лица во "Викенд куќа - Пониква Осогово" во вредност од 4635 ден. по цена од 2490 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Есенска релаксација на чист воздух во Пониква! 46% попуст на изнајмување викендица за едно ноќевање со капацитет до 6 лица во "Викенд куќа - Пониква Осогово" во вредност од 4635 ден. по цена од 2490 ден.

img

Цена

2,490 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

4,635 ден.

Попуст

46%

Заштеда

2,145 ден.

Купени : 10

 • Пониква - Осогово Кочани, Macedonia (Македонија), 2300

 • 072 273 227

 • [email protected]

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

Изнајмување викендица за едно ноќевање со капацитет до 6 лица


Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.09.2015 до 31.12.2015
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите 2 купони
 • Доколку не го искористите купонот до 31.12.2015 година истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Туристичкиот локалитет Пониква се наоѓа на 20км северно од Кочани, во прегратките на Осоговските Планини,на 1580 м.н.в., покриен со густа букова шума и разновидна тревна вегетација. Поради поволната клима Пониква претставува извонредно место за летен и зимски туризам.

Grouper водич:

Одлично место за посета за сите љубители на спортот! Велосипед, фудбал, кошарка, планинарење - Ваше е само да посакате!

Ако сте велосипедист имате можност да уживате во offroad патеката која води до езерото и да уживате во глетките кои ги нуди Пониква. Ако сакате планинарење имате на располагање пешачка патека која води до врвот Руен. Ако сте расположени за конкретен спорт како фудбал или кошарка ќе можете да ги користите игралиштата кои се лоцирани блиску до вилата.

После добра спортска активност, следи добар оброк во некој од локалните ресторани лоцирани во непосредна близина на куќата.

Викенд куќа Пониква Осогово

Викенд куќата е на лоцирана на 100 метри од ски лифтот бр 1. Располага со две спални соби и дневна соба која е опремена со гарнитура на пуштање. Максималниот број на лица кои можат да престојуваат е 6 лица.

Куќата е опремена со 3G интернет, BoomTV, аудиофилмско озвучување, 42' LCD, грамофон.

Кординати на точна локација: 42°01'48.3"N 22°21'25.2"E

Повеќе за Пониква може да погледнете на следниот ЛИНК

 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ