Комплет богат ручек "Кај Злате" на 46% попуст! Салата, месо по избор (10 кабапчиња, пилешки прсти, пилешки стек или чаден колбас) + гарнир помфрит, лепче и пијалок по избор (Скопско 0.5л или сок по избор) во вредност од 315 ден. по цена од 169 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Комплет богат ручек "Кај Злате" на 46% попуст! Салата, месо по избор (10 кабапчиња, пилешки прсти, пилешки стек или чаден колбас) + гарнир помфрит, лепче и пијалок по избор (Скопско 0.5л или сок по избор) во вредност од 315 ден. по цена од 169 ден.

Цена

169 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

315 ден.

Попуст

46%

Заштеда

146 ден.

Купени : 1000

 • Пролет 28 (кај полицијата) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 3136 022; 072 320 393

 • [email protected]

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 00:00 Саб: 09:00 - 00:00Нед: 11:00 - 19:00
 • Кеј 13ти Ноември (ГТЦ сутерен) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • Одведи ме таму

 • 3139 132; 072 320 394

 • Пролет ББ (кај Веро Центар) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • Одведи ме таму

 • 3166 922; 072 320 395

 • Пролет 28 (кај полицијата) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • Одведи ме таму

 • 02 3136 022; 072 320 393

Добивате

 • Мешана салата (зелка, марула, цвекло, морков, топче урнебес салата)
 • Лепче
 • Месо по избор: 10 кебапчиња, пилешки прсти, пилешки стек или пушен тенок колбас
 • Помфрит гарнир
 • Пијалок по избор: Скопско 0,5л (точено или фалширано), сок по избор: кока кола, фанта, спрајт или швепс или густи сок од портокал, јаболко или праска.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.06.2014 до 03.07.2014
 • Потребна е претходна резервација.
 • Купонот може да се искористи на една од трите локации на "Кај Злате":
 • 1. Пролет 28 (кај полицијата) - тел. 3136 022 или 072 320 393
 • 2. Кет 13ти Ноември (ГТЦ сутерен) - тел. 3139 132 или 072 320 394
 • 3. Пролет ББ (кај Веро Центар) - тел. 3166 922 или 072 320 395
 • Купонот може да се искористи секој ден освен недела.
 • Купонот важи за во ресторанот, не важи "за носење"
 • Купонот не може да се искористи за прослави и свечености.

Опис

Уживајте во пријатниот и топол амбиент на ресторанот "Kaj Злате", место со долгогодишна традиција и особена популарност меѓу уживателите на добрата храна!

Ќе ве пречека расположен и услужлив персонал, кој ќе ви понуди професионална услуга. Ќе имате можност да уживате во неверојатно вкусна храна приготвена од вистински професионалци, во друштво на вашите најблиски и чаша добро вино/пиво или пак сок.

Ресторан "Kaj Злате" e традиционален ресторан и нуди:

 •  месо на жар
 •  кетеринг услуги
 •  секаков вид свечености
 •  голем избор на салати
 •  голем избор на чорби
 •  голем избор на сендвичи
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ