Јули на Закинтос! 40% попуст на 3 ноќевања за двајца во "Lofos Studios" во вредност од 12 710 ден. (205 eur) по цена од 7626 ден. (123 eur)

РАСПРОДАДЕНО

Јули на Закинтос! 40% попуст на 3 ноќевања за двајца во "Lofos Studios" во вредност од 12 710 ден. (205 eur) по цена од 7626 ден. (123 eur)

Цена

7,626 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

12,710 ден.

Попуст

40%

Заштеда

5,084 ден.

 • Kerion Закинтос, Greece (Ελλάς), 29092

 • [email protected]

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

3 ноќевања за двајца во Lofos Studios - Закинтос


Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.06.2016 до 31.07.2016
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон. 
 • При резервацијата задолжително наведете ако имате деца кои ќе престојуваат, колку и на која возраст
 • Предрезервацијата за собата пред купување на купонот трае неколку часа.
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • Потоа ќе добиете ваучер од Velas Tours кој ќе го однесете при вашето пристигање во Lofos Studios
 • Дополнителни доплати:
 • За дете до 5 години е бесплатно
 • Доплата за дете од 6 до 12 години 1860 ден. (30 eur) за 3те ноќевања
 • Доплата за трето возрасно лице е 2669 ден. (43.05 eur) за 3те ноќевања
 • За секоја наредна ноќ се доплаќа 2542 ден. (41 eur)
 • За сите доплати потребно е да купите купон 
 • Сите дополнителни доплати се прават на рецепција при пристигнување
 • По 31.07.2016 купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена.
 • Користење на клима не е вклучено во цената. Доплатата извесува 4 до 5 ЕУР дневно и се врши на лице место.
 • Превозот не е вклучен во понудата.
 • Важно: Најдолу во зделката во делот "Grouper препорачува" ќе најдете примерок на mail-ot кој треба да го испратите за резервација.

Опис

Сместен на рид помеѓу маслинови дрвја, Лофос Студиос се наоѓа на 10 минути од Keri Lake Beach. Лофос Студиос располага со надворешен базен со чадори и лежалки, студија со тераси со поглед кон природа или со градината.

Студијата се опремени со клима, телевизор, кујна и фрижидер. Во близина на студијата има супермаркет на 200 метри, а аеродромот во Закинтос се наоѓа на 12 км.

VELAS TOURS Ltd. Travel & Tour Operator е компанија лоциранa во северна Грција, и ги нуди своите сервиси во текот на изминатите декади на туристичките оператори од земјите низ Источна и Западна Европа.

Нашето искуство (35 години) ги прави нашите аранжмани непобедливи, и во цените и во услугата, со најдобрата релација помеѓу факторите кои предизвикуваат целосно задоволство кај клиентот. Исто така нудиме и специјални понуди за студенстки групи.

Velas Tours се специјализирани за:

 • туризам
 • индивидуални и групни букирања
 • пакет тури
 • школски групи
 • хотелско сместување
 • апартмани/вили
 • крстарења
 • Конференции
 • Екскурзии
 • ВИП услуги

VELAS TOURS LTD Travel & Tour Operator
33, Tsimiski Str., 2nd Floor - 54624 Thessaloniki, Greece (HELLAS)
Tel: +30 2310 512032 & 518015 & 281228, - Fax: 2310 552121
E-mails: [email protected] & [email protected]

URLs: www.velastours.com / www.velastours.gr / www.bansko.com.gr

 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.