40% попуст на персонализирана сложувалка со дизајн по избор + бесплатна достава од "Luka Graffix" во вредност од 450 ден. по цена од 270 ден.

РАСПРОДАДЕНО

40% попуст на персонализирана сложувалка со дизајн по избор + бесплатна достава од "Luka Graffix" во вредност од 450 ден. по цена од 270 ден.

Цена

270 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

450 ден.

Попуст

40%

Заштеда

180 ден.

Купени : 67

 • 1000 Скопје, Македонија ул. Симеон Кавракиров

 • 077 633 413

 • [email protected]

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 17:00 Саб-Нед: 10:00 - 17:00

Добивате

Персонализирана сложувалка со дизајн по избор + бесплатна достава во Скопје

 • Сложувалката е А4 формат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.11.2015 до 28.01.2016
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Посакуваниот дизајн потребно е да го испратите како фотографија на е-маил или на facebook страната на Luka Graffix
 • Препорачливо е сликите да бидат со висок квалитет
 • За испорака надвор од Скопје се врши доплата од 60 до 100 ден. во зависност од локацијата

Опис

Изненадете ги вашите најблиски во најубавите моменти и направете да се чувствуваат посебно со специјална персонализирана сложувалка на која ќе го вметнете нивниот омилен цртан јунак или фотографија со текст.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ