✈️ Лето за млади на Миконос (20.06 - 19.07.2016)! 30% попуст комплетен аранжман: 5 или 7 ноќевања со појадок + авионски превоз за термин по избор во "Thomas Hotel 2*" од Т.А. "Ибегалис"

РАСПРОДАДЕНО

✈️ Лето за млади на Миконос (20.06 - 19.07.2016)! 30% попуст комплетен аранжман: 5 или 7 ноќевања со појадок + авионски превоз за термин по избор во "Thomas Hotel 2*" од Т.А. "Ибегалис"

Цена

28,696 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

40,995 ден.

Попуст

30%

Заштеда

12,299 ден.

 • ул. Спас Банџов 21А Охрид, Macedonia (Македонија), 6000

 • +389 46 202 929 ; +389 46 202 930 ; +389 71 325 292 ; +389 71 312 557 ; +389 70 870 026 viber

 • [email protected]

Добивате

Комплет аранжман за Миконос во "Thomas Hotel 2*" за пакет и термин по избор (аранжманот се однесува по лице):

Денот на тргнување е по ваша желба во рамките на дадениоте термин

 • 5 BB ноќевања + авионски превоз, цена 40 995 ден. (661 еур) 28 696 ден. (463 еур)
 • 7 BB ноќевања + авионски превоз, цена 50 858 ден. (820 еур) 35 600 ден. (574 еур)
 • Аеродромски такси - цена 2542 ден. (41 еур)

- По купувaње на пакетот, по потреба може да извршите доплата за некоја од следните опции:

 • Доплата за трето лице за 5 BB + авион, цена: 31 748 ден. (512 еур) 22 223 ден. (359 еур)
 • Доплата за трето лице за 7 BB + авион, цена: 42 022 ден. (678 еур) 29 415 ден. (475 еур)
 • Доплата за прво дете за 5 BB + авион, цена: 26 610 ден. (429 еур) 18 627 ден. (301 еур)
 • Доплата за прво дете за 7 BB + авион, цена: 26 199 ден. (423 еур) 18 340 ден. (296 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.06.2016 до 19.07.2016
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Во цената е вклучен авионски превоз со Astra Airlines
 • Пред купување на купонот задолжително јавете се во Т.А Ибегалис за да се информирате за слободни места
 • По купување на купонот контактирајте со Т.А. Ибегалис за потпишување на договор
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • Летовите за 5 ноќевања се секој понеделник, сабота и недела
 • Летовите за 7 ноќевања се секој ден освен вторник и среда
 • Распоред на летови: Солун/ Ники - Миконос 14.30 - 15.25, Миконос - Солун/ Ники 16.00 часот - 16,55
 • Авионскиот превоз е од аеродромот во Солун, на релација Солун - Миконос - Солун

Опис

Хотелот располага со 35 соби, ресторан, надворешен базен и клима. Хотел Thomas се наоѓа во градот Миконос и има беспалтен Интернет и паркинг. Аеродормот е одалечен 8 км. од хотелот.

Повеќе информации за локацијата на хотелот може да видите на следниот ЛИНК

 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.