✈️ Летна идила на грчкиот остров Милос! 32% попуст на комплетен аранжман од 7 ноќевања со појадок во "Capetan Georgantas" + авионски превоз за термин по избор од Т.А. "Ибегалис"

РАСПРОДАДЕНО

✈️ Летна идила на грчкиот остров Милос! 32% попуст на комплетен аранжман од 7 ноќевања со појадок во "Capetan Georgantas" + авионски превоз за термин по избор од Т.А. "Ибегалис"

Цена

29,847 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

43,604 ден.

Попуст

32%

Заштеда

13,757 ден.

 • ул. Спас Банџов 21А Охрид, Macedonia (Македонија), 6000

 • +389 46 202 929 ; +389 46 202 930 ; +389 71 325 292 ; +389 71 312 557 ; +389 70 870 026 viber

 • [email protected]edtravelagency.com

Добивате

Комплет аранжман за едно лице - 7 ноќевања со појадок во "Capetan Georgantas" + авионски превоз за Милос за термин по избор:

Денот на тргнување е по ваша желба во рамките на дадените термини

 • 7 BB + авион, термин 20.06 - 30.06. или 01.09 - 10.09.2016, цена 43 892 ден. (708 еур) 29 847 ден. (482 еур)
 • 7 BB + авион, термин 01.07 - 15.07.2016, цена 49 604 ден. (800 еур) 33 730 ден. (544 еур)
 • 7 BB + авион, термин 16.07 - 30.08.2016, цена 60 180 ден. (971 еур) 40 922 ден. (660 еур)
 • Аеродромски такси - цена 2542 ден. (41 еур)

- По купувaње на пакетот, по потреба може да извршите доплата за некоја од следните опции:

 • Доплатата за прво дете од 2 до 6 год. е иста за 3те термини, цена 14 701 ден. (237 еур) 9997 ден. (161 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.06.2016 до 10.09.2016
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Во цената е вклучен авионски превоз 
 • Пред купување на купонот задолжително јавете се во Т.А Ибегалис за да се информирате за слободни места
 • По купување на купонот контактирајте со Т.А. Ибегалис за потпишување на договор
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • Цената вклучува слободен трансфер од/ до хотелот (за корисниците кои не напрaвиле резервација автомобил)
 • Авионскиот превоз е од аеродромот во Солун, на релација Солун - Милос - Солун

Опис

Capetan Giorgantas е лоциран во центарот на Adamantas на осторовт Милос. Хотелот има градина и нуди соби со отворени тераси и бесплатен Интернет во лобито. Климатизираните соби вклучуваат ТВ и фрижидер, а исто така имаат и тоалет со туш и фен. Некои од собите имаат и поглед на море.

Во близина на хотелот има ресторани, барови и мини маркети. А во најблиското соседство има можност за паркинг простор.

Точната локација на хотелот можете да ја видите ТУКА

 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.