Јули на Кефалонија! 40% попуст на 3 ноќевања за двајца во "Pegasus Studios" во вредност од 10 230 ден. (165 eur) по цена од 6138 ден. (99 eur)

РАСПРОДАДЕНО

Јули на Кефалонија! 40% попуст на 3 ноќевања за двајца во "Pegasus Studios" во вредност од 10 230 ден. (165 eur) по цена од 6138 ден. (99 eur)

Цена

6,138 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

10,230 ден.

Попуст

40%

Заштеда

4,092 ден.

Добивате

3 ноќевања за двајца во Pegasus Studios -  Кефалониа


Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.06.2016 до 31.07.2016
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон. 
 • При резервацијата задолжително наведете ако имате деца кои ќе престојуваат, колку и на која возраст
 • Предрезервацијата за собата пред купување на купонот трае неколку часа.
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • Потоа ќе добиете ваучер од Velas Tours кој ќе го однесете при вашето пристигање во Pegasus Studios
 • Дополнителни доплати:
 • За дете до 5 години е бесплатно
 • Доплата за дете од 6 до 12 години 1488 ден. (24 eur) за 3те ноќевања
 • Доплата за трето возрасно лице 2148 ден. (34.65 eur) за 3те ноќевања
 • За секоја наредна ноќ се доплаќа 2046 ден. (33 eur)
 • За сите доплати потребно е да купите купон 
 • Сите дополнителни доплати се прават на рецепција при пристигнување
 • По 31.07.2016 купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена.
 • Користење на клима не е вклучено во цената. Доплатата извесува 4 до 5 ЕУР дневно и се врши на лице место.
 • Превозот не е вклучен во понудата.
 • Важно: Најдолу во зделката во делот "Grouper препорачува" ќе најдете примерок на mail-ot кој треба да го испратите за резервација.

Опис

Pegasus Studios се лоцирани во местото Karavados, на 10 km од Argostoli. Сите соби се со прекрасен поглед кон море и планината Ainos и се на непосредна близина од Agios Thomas Beach. 

На приземје се наоѓаат соби кои имаат своја сопствена градина, а првиот и вториот кат имаат приватни тераси на кои можете да уживате во поглед кон морето. Кујните се опремени со лабаво и фрижидер, како би си подготвиле свежа храна. 

Pegasus Studios располага со базен покрај кој може да уживате на лежалките кои се расположливи за сите гости на студијата. 

VELAS TOURS Ltd. Travel & Tour Operator е компанија лоциранa во северна Грција, и ги нуди своите сервиси во текот на изминатите декади на туристичките оператори од земјите низ Источна и Западна Европа.

Нашето искуство (35 години) ги прави нашите аранжмани непобедливи, и во цените и во услугата, со најдобрата релација помеѓу факторите кои предизвикуваат целосно задоволство кај клиентот. Исто така нудиме и специјални понуди за студенстки групи.

Velas Tours се специјализирани за:

 • туризам
 • индивидуални и групни букирања
 • пакет тури
 • школски групи
 • хотелско сместување
 • апартмани/вили
 • крстарења
 • Конференции
 • Екскурзии
 • ВИП услуги

VELAS TOURS LTD Travel & Tour Operator
33, Tsimiski Str., 2nd Floor - 54624 Thessaloniki, Greece (HELLAS)
Tel: +30 2310 512032 & 518015 & 281228, - Fax: 2310 552121
E-mails: [email protected] & [email protected]

URLs: www.velastours.com / www.velastours.gr / www.bansko.com.gr

 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.