Мирен сон во бременоста! 28% попуст на перница за трудници со навлака која се вади во модел по избор во вредност од 2300 ден. по цена од 1650 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Мирен сон во бременоста! 28% попуст на перница за трудници со навлака која се вади во модел по избор во вредност од 2300 ден. по цена од 1650 ден.

Цена

1,650 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,300 ден.

Попуст

28%

Заштеда

650 ден.

Купени : 22

 • ул. Лермонтова 3/6 Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 071 894 209

 • irenaviolina@yahoo.co.uk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

Перница за трудници со патент (навлака што се вади) во модел по избор

 • Модел 1 (цветови и пеперутки)
 • Модел 2 (зелена со жолто)
 • Модел 3 (кафена со цветови)
 • Модел 4 (црвена со портокалово)
 • Модел 5 (виножито)
 • Модел 6 (тропикал)
 • Модел 7 (кремаста)
 • Модел 8 (ретро)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.12.2015 до 25.01.2016
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите се подигнат веднаш по купувањето
 • Производите се подигнуваат од просториите на Grouper (ул. Лермонтова 3/6, зад Италијанска Амбасада) од 9 до 17 часот секој работен ден
 • Можност за испорака надвор од Скопје со дополнителна доплата при подигнувањето
 • Доколку сакате достава испратете ги на contact@grouper.mk следните информации: купон код, пин код, име и презиме, адреса и телефонски број за контакт при доставата

Опис

Карактеристики

 • Димензии: 80 x 140cm
 • Постава и навлака со патент - памук, и се достапни во две бои
 • Внатрешноста е од силиконски снегулки
 • Може целата да се пере во машина на 30 степени или само навлаката

Перницата го помага спиењето на страна во бременоста и дава потпора на грбот,стомакот, колковите и колената. Со тоа ги опушта сите мускули така што обезбедува помирен сон во бременоста. По бременоста се користи како потпора за мајката и бебето во периодите на доење.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.