Свежо приготвени салати - вкусно и здраво! До 54% попуст на салата по избор: зеленчукова (цезар, шеф или крцкава салата) или овошна салата (Кире бананамен) од Salad Shop во вредност 140 ден. по цена од 65 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Свежо приготвени салати - вкусно и здраво! До 54% попуст на салата по избор: зеленчукова (цезар, шеф или крцкава салата) или овошна салата (Кире бананамен) од Salad Shop во вредност 140 ден. по цена од 65 ден.

Цена

65 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

140 ден.

Попуст

54%

Заштеда

75 ден.

Купени : 648

 • Никола Кљусев бр. 14 Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 077 631 336

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 18:00 Саб: 08:00 - 16:00

Добивате

Зеленчукови салати:

 • Цезар салата - марула, домат, пилешко месо, јајце, кашкавал, кубети, маслинки, dressing, сол, црн бибер (во вредност од 130 ден.)
 • Шеф салата - марула, домат, краставица, свински врат, пилешко месо, кашкавал, павлака, мајонез, лимонов сок, маслиново масло, сол, црн бибер (во вредност од 140 ден.)
 • Крцкава салата - рукола, марула, морков, краставица, кикирики, сок од лимон, сенф, мед, маслиново масло, лимонов сок, сол, црн бибер (во вредност од 110 ден.)

Овошни салати:

 • Кире бананамен - банана, портокал, суво грозје, мед, шлаг (во вредност од 140 ден.)

+ Зделка од Недела на Храна: 20% дополнителен попуст на сите останати услуги купени при користење на купонот.


Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.08.2014 до 20.09.2014
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребна е претходна резервација.
 • Не е вклучена достава.
 • Купонот е наменет "за носење" или за во Salad Shop.
 • Амбалажата на сервирање е во зависност дали салатата ќе биде за носење или за седење во Salad Shop.

Опис

Salad Shop во центарот на градот, единствено место специјализирано за продaжба на свежо приготвени салати, микс сокови, коктели, smoothies - 100% природно. Нашиот Salad Shop е опуштено градско постојче, каде се храниме здраво со зеленчукови и овошни салати, доволнo обилни да заменат цел оброк со големина од 300 гр за салати + бонус лепче и 0.3 мл за напитоци.

На нашето мени ќе најдете:

 • Зеленчукови салати
 • Овошни салати
 • Микс сокови
 • Безалкохолни коктели
 • Smoothies

Повелете, Ве очекуваме

Член на Grouper од: 17-12-2012
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ