100% природнo! 50% попуст на smoothie по избор (Orange или White) или свежо цеден сок Микс (портокал, морков и лимон) од Salad Shop во вредност 130 ден. по цена од 65 ден.

РАСПРОДАДЕНО

100% природнo! 50% попуст на smoothie по избор (Orange или White) или свежо цеден сок Микс (портокал, морков и лимон) од Salad Shop во вредност 130 ден. по цена од 65 ден.

Цена

65 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

130 ден.

Попуст

50%

Заштеда

65 ден.

Купени : 179

 • Никола Кљусев бр. 14 Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 077 631 336

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 18:00 Саб: 08:00 - 16:00

Добивате

Smoothie по избор:

 • Orange - портокал, морков, smoothie павлака
 • White - банана, портокал, мед, smoothie павлака

Свежо цеден сок:

 • Микс - портокал, морков и лимон

+ Зделка од Недела на Храна: 20% дополнителен попуст на сите останати услуги купени при користење на купонот


Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.08.2014 до 20.09.2014
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребна е претходна резервација
 • Не е вклучена достава
 • Купонот е наменет "за носење" или за во Salad Shop
 • Амбалажата на сервирање е во зависност дали сокот/смутито ќе биде за носење или за седење во Salad Shop

Опис

Salad Shop во центарот на градот, единствено место специјализирано за продaжба на свежо приготвени салати, микс сокови, коктели, smoothies - 100% природно. Нашиот Salad Shop е опуштено градско постојче, каде се храниме здраво со зеленчукови и овошни салати, доволнo обилни да заменат цел оброк со големина од 300 гр за салати + бонус лепче и 0.3 мл за напитоци.

На нашето мени ќе најдете:

 • Зеленчукови салати
 • Овошни салати
 • Микс сокови
 • Безалкохолни коктели
 • Smoothies

Повелете, Ве очекуваме

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ