✈️ Лето на најубавиот грчки остров Санторини! 40% попуст на комплетен аранжман за Санторини 5 ноќевања во хотел "Mirsini Pension" + авионски превоз за термин по избор од Т.А. "Ибегалис"

РАСПРОДАДЕНО

✈️ Лето на најубавиот грчки остров Санторини! 40% попуст на комплетен аранжман за Санторини 5 ноќевања во хотел "Mirsini Pension" + авионски превоз за термин по избор од Т.А. "Ибегалис"

Цена

15,750 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

26,251 ден.

Попуст

40%

Заштеда

10,501 ден.

 • ул. Спас Банџов 21А Охрид, Macedonia (Македонија), 6000

 • +389 46 202 929 ; +389 46 202 930 ; +389 71 325 292 ; +389 71 312 557 ; +389 70 870 026 viber

 • [email protected]

Добивате

Комплет аранжман за едно лице - 5 ноќевања  во Mirsini Pension + авионски превоз за Санторини за термин по избор:

Денот на тргнување е по ваша желба во рамките на дадените термини

 • 5 ноќи + авион (30.06 - 06.07.2016), цена: 26 251 ден. (424 eur) 15 750 ден. (254 eur)
 • 5 ноќи + авион (07.07. - 19.07.2016), цена: 29 847 ден. (482 eur) 17 908 ден. (289 eur)
 • 5 ноќи + авион (20.07. - 30.08.2016), цена: 34 642 ден. (559 eur) 20 785 ден. (335 eur)
 • Аеродромски такси - цена 2542 ден. (41 еур)

- По купувaње на пакетот, по потреба може да извршите доплата за некоја од следните опции:

 • Доплатата за прво дете е иста за трите термини, цена: 11 867 ден. (192 eur) 7120 ден. (115 eur)
 • Доплата за второ дете е иста за трите термини, цена: 21 456 ден. (346 eur) 12 874 ден. (208 eur)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.06.2016 до 30.08.2016
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Во цената е вклучен авионски превоз 
 • Пред купување на купонот задолжително јавете се во Т.А Ибегалис за да се информирате за слободни места
 • По купување на купонот контактирајте со Т.А. Ибегалис за потпишување на договор
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • Авионскиот превоз е од аеродромот во Солун, на релација Солун - Санторини - Солун

Опис

Лоцирани во Картерадос, Mirsini Pansion, располага со климатизирани соби со бесплатен Wi-Fi и балкон со поглед кон градината. Градот Fira се наоѓа на само 1.5 km оддалеченост.

Сите соби се декорирани со светли бои и метални кревети, фрижидер и телевизиор. Секоја од собите има сопствено купатило со туш кабина и тоалет. Најблиската плажа - Monolithos, се наоѓа на 2.5 km оддалеченост, додека интернационалниот аеродром на Санторини е лоциран на само 6 km оддалеченост. Mirsini Pansion обезбедува и бесплатен паркинг.

Точната локација на хотелот можете да ја видите ТУКА

 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.