Економично и ефикасно затоплување за Вашиот дом! 30% попуст на Tesy панел за греење CN 02 251 MAS (конвектор) 2.5kW од Сетек во вредност од 4999 ден. по цена од 3499 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Економично и ефикасно затоплување за Вашиот дом! 30% попуст на Tesy панел за греење CN 02 251 MAS (конвектор) 2.5kW од Сетек во вредност од 4999 ден. по цена од 3499 ден.

Цена

3,499 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

4,999 ден.

Попуст

30%

Заштеда

1,500 ден.

Купени : 136

 • Ул. Франклин Рузвелт бр. 21 Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 076 370 002, 02 3080 877

 • [email protected]

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00

Добивате

Tesy - Панел за греење (конвектор)

 • Модел CN 02 251 MAS
 • Моќност 2.5KW
 • Гаранција 2 години
 • Панелот е произведен во EU

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.10.2014 до 15.04.2015
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да го подигнете од продавницата на Сет на ул. Рузвелтова со претходна резервација

Опис

Чувствувајте се удобно и затоплено во својот дом! Едноставно, безбедно и економично со квалитетниот TESY Панелен конвектор 2.5KW (произведен во EU) 

 • TESY CN 02 251 MAS
 • Панелен конвектор, 2.5KW
 • Ултра тивок и брзо загревачки, регулационен термостат, безбедносен термостат, IP24 безбедносна класа
 • Препорачано за просторија од 50 до 70 кубици
 • Димензии 40x10,5x95цм
 • 6.4кг тежина 
 • Можност за монтирање на ѕид

Уживајте во удобноста на својот дом во студените зимски денови со Tesy панелните конвектори!

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ