✈ Вистински одмор на Крит! 35% попуст на комплетен аранжман за Крит: 5 или 7 ноќевања со појадок и вечера + авионски превоз за термин по избор во "Creta Palm Resort 4*" од Т.А. "Ибегалис"

РАСПРОДАДЕНО

✈ Вистински одмор на Крит! 35% попуст на комплетен аранжман за Крит: 5 или 7 ноќевања со појадок и вечера + авионски превоз за термин по избор во "Creta Palm Resort 4*" од Т.А. "Ибегалис"

Цена

32,736 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

50,344 ден.

Попуст

35%

Заштеда

17,608 ден.

 • ул. Спас Банџов 21А Охрид, Macedonia (Македонија), 6000

 • +389 46 202 929 ; +389 46 202 930 ; +389 71 325 292 ; +389 71 312 557 ; +389 70 870 026 viber

 • [email protected]

Добивате

Комплет аранжман за Крит во Creta Palm Resort 4* за 5 или 7 ноќевања со појадок и вечера за термин избор (аранжманот се однесува по лице):

Денот на тргнување е по ваша желба во рамките на дадените термини. Пакетите се на база ноќевање со појадок и вечера!

Термини на поаѓање: 26.06/ 03.07/ 10.07

 • 5 HB ноќевања + авионски превоз, цена 50 344 ден. (812 еур) 32 736 ден. (528 еур)
 • 7 HB ноќевања + авионски превоз, цена 66 278 ден. (1069 еур) 43 090 ден. (695 еур)

Термини на поаѓање: 17.07/ 24.07/ 21.08

 • 5 HB ноќевања + авионски превоз, цена 54 770 ден. (883 еур) 35 600 ден. (574 еур)
 • 7 HB ноќевања + авионски превоз, цена 70 814 ден. (1142 еур) 46 029 ден. (743 еур)

Термини на поаѓање: 31.07/ 02, 07, 09, 12, 14 или 16.08.

 • 5 HB ноќевања + авионски превоз, цена 57 040 ден. (920 еур) 37 076 ден. (598 еур)
 • 7 HB ноќевања + авионски превоз, цена 71 920 ден. (1160 еур) 46 748 ден. (754 еур)

* За прво дете за 5 HB или 7 HB за термин по избор е иста доплата, цена 14 403 ден. (232 еур) 9362 ден. (151 еур)

* За аеродромски такси се доплаќа - 2542 ден. (41 еур)


Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.06.2016 до 20.08.2016
 • Во цената е вклучен авионски превоз 
 • Пред купување на купонот задолжително јавете се во Т.А Ибегалис за да се информирате за слободни места
 • По купување на купонот контактирајте со Т.А. Ибегалис за потпишување на договор
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • Авионскиот превоз е од аеродромот во Солун, на релација Солун - Крит - Солун

Опис

Creta Palm Resort Hotel & Apartments се наоѓа на само 50 м од песочната плажа Kato Stalos. Собите се со поглед на бујната градина и на базените. . Сите соби се климатизирани, со LCD ТВ со сателитска, кујна со машина за кафе и фрижидер, луксузни тоалети со бањарки и фен за коса. Creta Palm Resort Hotel & Apartments е на само 7км од градот Ханија, додека Souda Port е на 19 km и аеродромот во Ханија е на 24 км. Можете да користите јавен првоз до најубавите плажи во регионот: Agia Marina, Platanias и Agioi Apostoloi.

Сите соби располагаат со:

 • Балкон со поглед на прекрасната градина и на базените
 • Луксузни тоалети со бањарки и фен за коса
 • Кујна со машина за кафе и фрижидер
 • климатизација сеф (по барање на клиентот)
 • Сателитска ТВ
 • бесплатен Wi-Fi Базени

Хотелот има два базени кои се приспособени и за деца. Лежалките и чадорите околку базенот се бесплатни. На секој базен има бар Stalos Beach На само неколку минути од Хотелот се наоѓа прекрасната плажа Kato Stalos во Ханија.

Точната локација на хотелот можете да ја видите ТУКА

Детални инфромации за хотелот можете да погледнете на веб страната ТУКА

 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.