Јануарски продолжен викенд во Банско за термин по избор! 31% попуст на 3 ноќевања со појадок и вечера во Hotel Orphey 4* со вклучен превоз + користење на СПА центарот во вредност од 5800 ден. по цена од 3999 ден. со Т.А. "Бисер Пром"

РАСПРОДАДЕНО

Јануарски продолжен викенд во Банско за термин по избор! 31% попуст на 3 ноќевања со појадок и вечера во Hotel Orphey 4* со вклучен превоз + користење на СПА центарот во вредност од 5800 ден. по цена од 3999 ден. со Т.А. "Бисер Пром"

Цена

3,999 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

5,800 ден.

Попуст

31%

Заштеда

1,801 ден.

Купени : 101

 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 322 86 03, 02 322 63 80

 • [email protected], [email protected]

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 18:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува:

 • 3 ноќевања со појадок и вечера на база шведска маса во хотел Hotel Orfey 4* 
 • Автобуски превоз: Скопје - Банско - Скопје
 • Користење на СПА центар (базен со минерална вода, џакузи, парна бања, сауна и безжичен интернет во рамките на целиот хотел)

Термин по избор:

 •  14 - 17.01.2016
 •  16 - 19.01.2016
 •  21 - 24.01.2016

Забелешка: Собите во Hotel Orphey 4* за терминот 21.01 - 24.01 се распродадени, преостанати се слободни соби за Hotel Trinity 4* www.trinity-bansko.bg


Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.01.2016 до 24.01.2016
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купонот е наменет за термин по избор: 08 - 11.01.2016; 14 - 24.01.2016,  16 - 19.01.2016 или 21 - 24.01.2016
 • За закуп на соба потребно е да купите минимум 2 купони, односно да престојуваат две лица
 • Пред да го купите ваучерот задолжително информирајте се во агенцијата за слободни места
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата Бисер Пром за да направите резервација и да потпишете договор за патувањето
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром
 • За дете до 4,99 со 2 возрасни кое користи седиште во автобус плаќа 1200 денари дирекно во агенција 
 • За дете од 5 - 12,99 години се доплаќа 2700 денари дирекно во агенција
 • Задолжително патничко осигурување (може да се извади и во агенцијата)
 • Задолжителна доплата за пријава и туристичка такса во вредност од 950 денари (доплата во агенцијата)
 • Поаѓање на 08, 14, 16 и 21.02 во 07:00 часот од Дрводекор
 • Враќање на 11, 17, 19 и 24.01 во 14:00 часот по локално време од Банско
 • Напомена: Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.

Опис

Hotel Orphey 4* е луксузен објект во Банско, ситуиран во мирна околина, кој располага со вирвна опрема за релаксација но и за авантуристички настроени гости. На само 5 минути од центарот, овој хотел се одликува со модерна удобност, врвна кујна и ресторан, винарија, и импресивен СПА центар. За оние кои се расположени за скијање и бордање, хотелот овозможува транспорт до гондолата.

 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ