✈️ Летен одмор на осторовот на желките! До 28% попуст на комплетен аранжман за 3 или 7 ноќевања со појадок во Diana Hotel 4* - Закинтос + авионски превоз за термин по избор со Т.А. "Ибегалис"

РАСПРОДАДЕНО

✈️ Летен одмор на осторовот на желките! До 28% попуст на комплетен аранжман за 3 или 7 ноќевања со појадок во Diana Hotel 4* - Закинтос + авионски превоз за термин по избор со Т.А. "Ибегалис"

Цена

21,452 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

26,815 ден.

Попуст

20%

Заштеда

5,363 ден.

 • ул. Спас Банџов 21А Охрид, Macedonia (Македонија), 6000

 • +389 46 202 929 ; +389 46 202 930 ; +389 71 325 292 ; +389 71 312 557 ; +389 70 870 026 viber

 • [email protected]

Добивате

Комплет аранжман за Закинтос во Diana Hotel 4* за пакет и термин по избор (аранжманот се однесува по лице):

Денот на тргнување е по ваша желба во рамките на дадените термини

 • (24.08 - 05.09.2015) - 3 BB ноќи + авион, цена 26 815 ден. (433 еур) 21 452 ден. (346 еур)
 • (18.07 - 24.08.2015) - 3 BB ноќи + авион, цена 28 933 ден. (467 еур) 21 700 ден. (350 еур)
 • (25.08 - 06.09.2015) - 7 BB ноќи + авион, цена 42 049 ден. (678 еур) 32 798 ден. (529 еур)
 • (19.07 - 25.08.2015) - 7 BB ноќи + авион, цена 49 169 ден. (793 еур) 35 402 ден. (571 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.07.2015 до 07.09.2015
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Во цената е вклучен авионски превоз со компанијата Astra Airlines и аеродромските такси
 • Пред купување на купонот задолжително јавете се во Т.А Ибегалис за да се информирате за слободни места
 • По купување на купонот контактирајте со Т.А. Ибегалис за потпишување на договор
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • За дете до 12 години потребна е доплата од 195 Евра за сите аранжмани
 • За трето возрасно лице доплатите се следните:
 • Термин (24.08-05.09.2015) доплата за аранжман 3 ноќи - 346 Евра
 • Термин (18.07-24.08.2015) доплата за аранжман 3 ноќи - 350 Евра
 • Термин (25.08-06.09.2015) доплата за аранжман 7 ноќи - 529 Евра
 • Термин (19.07 - 25.08.2015) долата за аранжман 7 ноќи - 571 Евра
 • Сите доплати се сметаат според курсот 1 евро = 62 ден. 
 • Доплатите се прават во Grouper (Вебспот Доо) преку надополнување на Вашата торбичка со платежна картичка или преку уплата со уплатница 
 • Доколку уплатата за доплатите ја правите преку уплатница во цел на дознака наведете "Доплата за Ибегалис" и во продолжение наведете за што поточно е доплатата - за деца, за трето возрасно лице и за кој хотел.
 • Откако ќе ја направите доплатата потребно е да ни ја испратите уплатницата на [email protected] заедно со Вашите податоци, и да наведете во маилот за што е доплатата, за кој хотел станува збор, за кој термин, и кодот од купонот. 
 • Доколку доплатите ги правите преку надополнување на торбичката со платежна картичка, потребно е да испратите известување на [email protected] за што се однесуваат направените доплати (пр. за деца, за трето возрасно лице и сл.) како и за кој хотел се однесува доплатата
 • Авионскиот превоз е од аеродромот во Солун, на релација Солун - Закинтос - Солун
 • Можност за организиран повратен превоз со автомобил до аеродромот во Солун со доплата од 60 Евра по лице за двата правци

Опис

Diana hotel 4* е лоциран во градот Закинотс, на само 8 km од аеродромот. Сите соби се опремени со клима, исто така хотелот располага со 40 соби во кои е дозволено пушење. Рецепцијата е достпана 24 часа, а љубезниот персонал е секогаш расположен да ве услужи.

Повеќе информации за хотелот може да видите на следниот ЛИНК

 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ